jautājumi

Kāpēc izvēlēties sašķidrināto naftas gāzi (LPG)?

Sašķidrinātā naftas gāze ir pirmā izvēle apkures nodrošināšanai vietās, kurās nav dabasgāzes pievada, kā arī vietās, kur tā ierīkošana nav finansiāli pamatota. Salīdzinot ar citiem populāriem apkures veidiem, kā piemēram, kokskaidu granulām, sašķidrinātās naftas gāzes apkures sistēmām ir virkne priekšrocību.

Vai gāzes apkures sistēmas darbība ir automātiska?

Sistēma ir pilnībā automātiska, ikdienā tā neprasa nekādu cilvēka iejaukšanos. Jums tikai jāuzstāda vēlamā temperatūra savā viedtālruņa apkures aplikācijā.

Vai nepieciešama atsevišķa telpa gāzes balonu vai tvertnes ierīkošanai?

Nav nepieciešama atsevišķa telpa kurināmā uzglabāšanai, LPG tvertne ir brīvi stāvoša vai arī ierakta zemē. Ja apkuri nodrošina gāzes balonu grupa, tā atrodas metāla skapī.

Vai gāzes apkures katls neaizņem daudz vietas?

Gāzes apkures katls ir ļoti kompakts izmēros.

Vai nepieciešams ik pa laikam veikt katla tīrīšanu, pelnu izgrābšanu vai tml.?

Gāzei nav nekādu degšanas blakusproduktu, kā pelnu u.c., līdz ar to nav nepieciešamas nekādas darbības no jūsu puses. Vēlams veikt katla apkopi veikt ne retāk kā reizi divos gados, ko veic gāzes katlu apkopes speciālists.

Cik efektīvi ir gāzes apkures katli?

Gāzes apkures katliem raksturīga ļoti augsta darbības efektivitāte, līdz 98% un vairāk.

Vai gāzes apkures sistēmu ir iespējams vadīt attālināti?

Mūsdienu gāzes apkures katli ir saderīgi ar “gudro māju” sistēmām, tādēļ mājas klimatu un katla darbību var vadīt no viedtālruņa, kas ir īpaši izdevīgi, dodoties ceļojumos.

Vai karstā ūdens padevei obligāti nepieciešams boileris?

Nav obligāti, jo caurteces gāzes apkures katli nodrošina ļoti efektīvu karstā ūdens uzsildīšanu, līdz ar to iespējams neuzstādīt karstā ūdens boileri. Tomēr, ja apkures sistēmas specifika pieprasa boileri, to ir iespējams uzstādīt, jo gāzes apkures katlu modeļi ir piemēroti abiem karstā ūdens padeves veidiem.

Vai gāzes apkures sistēma ir dārga?

Gāzes apkures sistēmas ierīkošanas izmaksas vairumā gadījumu ir zemākas nekā jebkuram citam alternatīvam apkures veidam.

Vai izdevīgāka ir apkure ar gāzes balonu grupu vai atsevišķu gāzes tvertni?

Gāzes izmaksas uz vienu masas vienību vienmēr būs lētākas ar piegādi tvertnē, tomēr vietās, kur fiziski tvertni nav iespējams uzstādīt, piedāvājam gāzes balonu grupas ar iespējami zemākās cenas piedāvājumu apkures balonu piegādēm.

Vai gāzes apkures sistēmas ir videi draudzīgas?

Gāzes apkures sistēmas ir videi krietni draudzīgākas nekā malkas, granulu, ogļu vai dīzeļdegvielas apkures sistēmas.

Vai propāna gāzes apkures sistēmas ir saderīgas ar dabasgāzes apkures sistēmām?

Dabasgāzes pievada ierīkošanas gadījumā ir iespējama pārslēgšana uz dabas gāzi, izmantojot esošo naftas gāzes apkures sistēmu, nomainot apkures katla dīzi vai vadības programmu.