privātpersonām

Gāzes apkures sistēmas

Atkarībā no klientu vajadzībām piedāvājam apkures sistēmas gan ar virszemes, gan ar apakšzemes cisternām, kā arī ar gāzes balonu grupām. Mēs nodrošinām “vienas pieturas risinājumu” no A līdz Z: projektēšanu, visas nepieciešamās formalitātes, gāzes tvertņu un apkures katlu montāžu un apkalpošanu, kā arī veicam gāzes piegādi.

Gāzes piegāde

Mūsu uzņēmumam ir divas akcīzes preču noliktavas – Liepājā un Jelgavā. Gāzes piegādi mājsaimniecībām veicam ar gāzvedējiem. Mūsu rīcībā ir arī nelielu gabarītu gāzvedēji, lai veiktu piegādes vecpilsētās u.c. blīvi apbūvētās teritorijās. Mūsu telemetrijas sistēmas dod iespēju sekot līdzi gāzes daudzumam tvertnē attālināti. Ja daudzums pazemināsies līdz noteiktam līmenis, Virāža A speciālisti ar jums sazināsies un precizēs laiku, kad iespējams veikt tvertnes uzpildi.

Gāzes baloni

Gāze balonos ir tīra un ekonomiski izdevīga degviela mājsaimniecību vajadzībām. Piedāvājam gan 27, 46, 50 litru balonus, kurus pārsvarā izmanto gāzes plītīm, gan 50 un 80 litru balonus apkurei, gan 5 litru balonus tūrisma, vasarnīcu vai tālbraucēju šoferu vajadzībām. Veicam gāzes balonu piegādes uz jūsu mājām Liepājā un Jelgavā.