uzņēmumiem

Gāzes apkures sistēmas ražošanai

Atkarībā no klientu vajadzībām piedāvājam apkures sistēmas gan ar virszemes, gan ar apakšzemes cisternām, kā arī ar gāzes balonu grupām. Mēs nodrošinām “vienas pieturas risinājumu” no A līdz Z: projektēšanu, visas nepieciešamās formalitātes, gāzes tvertņu montāžu un apkalpošanu, kā arī veicam gāzes piegādi. Liela gāzes patēriņa nodrošināšanai uzstādam nepieciešamos iztvaicētājus vai sildītājus.

Gāzes piegāde

Lai nodrošinātu ražošanas nepārtrauktību, izmantojam telemetrijas aprīkojumu, kurš ļauj attālināti sekot līdzi gāzes atlikumam Jūsu tvertnē un ieplānot piegādi tieši laikā. Piegādes veicam visu diennakti un varam nodrošināt piegādi ar jums saskaņotajā laikā.

Gāze balonos

Ja jūsu uzņēmumam nepieciešama gāze nelielā apjomā, sašķidrinātās gāzes baloni ir universāli izmantojams enerģijas avots. Tos iespējams izmantot autoiekrāvējiem, telpu apsildei, virtuves iekārtām, kā arī dažādos ražošanas procesos, tādos kā metāla griešana, akmens apstrāde, metināšana, jumta darbi, asfalta kausēšana u.c.

Piedāvājam gāzi balonos dažādos standarta tilpumos, no 5 līdz 80 litriem, kā arī uzpildam nestandarta tilpumu balonus. Pieejams gan propāna-butāna, gan tehniskā propāna maisījums. Propāna-butāna baloni lieliski darbojas temperatūrās virs 0 grādiem (vasaras sezonā vai darbam telpās), darbam zemākās temperatūrās rekomendējam izmantot tehniskā propāna balonus, kuri spēj nodrošināt degvielas padevi līdz -30 grādiem.

Nodrošinām gāzes balonu piegādi jūsu objektā.

Gāzes baloni autoiekrāvējiem

Pie mums pieejami speciālas konstrukcijas gāzes baloni autoiekrāvējiem, kas nodrošina nepārtrauktu šķidrās frakcijas padevi dzinējam. Iespējams uzstādīt balonu uzglabāšanas statīvu jūsu teritorijā, lai nodrošinātu darba nepārtrauktību.

Lauksaimniekiem

Virāža A piedāvā graudu kalšu gāzes barošanas sistēmu uzstādīšanu no A līdz Z, iekļaujot projektēšanu, uzstādīšanu, gāzes piegādi. Mūsu ilggadējā pieredze ļauj izprast lauksaimnieka vajadzības un kopīgi izstrādāt piemērotāko risinājumu. Gāzes piegādes veicam visu diennakti, kas ļauj nodrošināt kaltēšanas procesa nepārtrauktību. Gāzes piegādi veicam ne vēlāk kā 24h no pasūtījuma brīža.

Esošo gāzes sistēmu apkopes un pārbaudes

Veicam esošo gāzes apkures sistēmu periodiskās un ārpuskārtas apkopes un pārbaudes. Mūsu pieredze ļaus iespējami ātri atklāt problēmu cēloņus un tās operatīvi novērst. Organizējam normatīvajos aktos noteikto ekspertu pārbaužu veikšanu.